Banner
Home GenWiki Zeitschrift Veranstaltungen Regional Datenbanken DigiBib DES Software Mailinglisten Forum Vereine Links Hilfen/FAQs
GEDBAS FOKO GOV OFBs Adressbücher Familienanzeigen Grabsteine Totenzettel Verlustlisten 1. WK Literatur Metasuche

Home > Databanken > Grafsteen

Deutsch English Francais Česky Svenska Dansk Magyar Español Русский Italiano Polski Norsk
:: Lijsten
 
Kerkhoven/Begraafplaatsen
Pfeil Volgens deelstaten
Pfeil Volgens postcode
Pfeil Jewish
Pfeil buiten Duitsland
Pfeil Van de verenigingen
Pfeil De nieuwste
Pfeil Als landkaart
(geboorte-)naam  
Bijzondere graven
Linken
Verdere informatie
 
:: Medewerking
 
Contact
FAQ (Veel gestelde vragen)
Login


Grafsteen

De nieuwste gedocumenteerde kerkhoven bevatten:

Postcode Kerkhof/Begraafplaats Online sedert

D-66706 Friedhof Besch (Perl, Merzig-Wadern) 24.10.2020
D-34434 Friedhof Borgentreich-Großeneder (Höxter) 24.10.2020
D-98701 Südfriedhof Großbreitenbach-Neustadt am Rennsteig (Ilm-Kreis) 24.10.2020
D-96450 Friedhof Coburg-Neuses 23.10.2020
D-24701 Friedhof Alt Duvenstedt (Rendsburg-Eckernförde) 22.10.2020
D-34127 Hauptfriedhof - Bombenopfer 1943, Kassel 22.10.2020
D-34388 Friedhof Trendelburg-Sielen (Kassel) 20.10.2020
D-34434 Friedhof Borgentreich-Körbecke (Höxter) 20.10.2020
D-34134 Westfriedhof Kassel 20.10.2020
D-17248 Friedhof Boek (Rechlin, Mecklenburgische Seenplatte) 19.10.2020
D-24805 Friedhof Hamdorf (Rendsburg-Eckernförde) 19.10.2020
D-24794 Kleiner Baumfriedhof Bünsdorf (Rendsburg-Eckernförde) 19.10.2020
D-37639 Friedhof Dölme (Bevern, Holzminden) 19.10.2020
D-65594 Friedhof Runkel-Ennerich (Limburg-Weilburg) 19.10.2020
D-98693 Friedhof Ilmenau-Langewiesen (Ilm-Kreis) 18.10.2020
D-65618 Friedhof Eisenbach (Selters/Taunus, Limburg-Weilburg) 17.10.2020
D-07426 Friedhof Königsee-Köditz (Saalfeld-Rudolstadt) 17.10.2020
D-41517 Alter Friedhof Grevenbroich-Neuenhausen (Rhein-Kreis Neuss) 16.10.2020
D-75038 Friedhof Flehingen (Oberderdingen, Karlsruhe) 16.10.2020
D-36358 Friedhof Herbstein-Lanzenhain (Vogelsbergkreis) 15.10.2020
D-56203 Friedhof Höhr-Grenzhausen-Grenzau (Westerwaldkreis) 15.10.2020
D-66989 Friedhof Höheinöd (Südwestpfalz) 15.10.2020
D-07426 Friedhof Königsee-Horba (Saalfeldt-Rudolstadt) 15.10.2020
D-01279 Johannisfriedhof, Ehrenhain Bombenopfer, Dresden-Tolkewitz 15.10.2020
D-56237 Friedhof Alsbach (Westerwaldkreis) 15.10.2020
D-61118 Friedhof Bad Vilbel-Dortelweil (Wetteraukreis) 14.10.2020
D-36358 Friedhof Herbstein-Altenschlirf (Vogelsbergkreis) 14.10.2020
D-36369 Friedhof Dirlammen (Lautertal, Vogelsbergkreis) 14.10.2020
D-99326 Friedhof Stadtilm-Singen (Ilm-Kreis) 13.10.2020
D-66851 Friedhof Steinalben (Südwestpfalz) 13.10.2020
D-99326 Friedhof Stadtilm-Gösselborn (Ilm-Kreis) 13.10.2020
D-04420 Friedhof Markranstädt-Altranstädt (Leipzig) 13.10.2020
D-07426 Friedhof Königsee-Hengelbach (Saalfeld-Rudolstadt) 12.10.2020
D-36272 Friedhof Niederaula (Hersfeld-Rotenburg) 11.10.2020
D-01259 Friedhof Dresden-Zschachwitz 11.10.2020
D-65551 Friedhof Limburg an der Lahn-Lindenholzhausen (Limburg-Weilburg) 10.10.2020
D-17337 Erbbegräbnisstätte derer von Schwerin, Wolfshagen (Uckerland) 10.10.2020
D-75233 Alter Friedhof Tiefenbronn (Enzkreis) 08.10.2020
D-27356 Waldfriedhof - Ehrenfriedhof III, Rotenburg/Wümme 07.10.2020
D-34396 Friedhof Liebenau-Haueda (Kassel) 07.10.2020
D-07426 Friedhof Königsee (Saalfeld-Rudolstadt) 06.10.2020
D-99326 Friedhof Stadtilm-Ehrenstein (Ilm-Kreis) 06.10.2020
D-30827 Friedhof Garbsen-Berenbostel (Region Hannover) 05.10.2020
D-07426 Friedhof Allendorf (Saalfeld-Rudolstadt) 04.10.2020
D-47228 Histor. Friedhof Duisburg-Hochemmerich 04.10.2020
D-99326 Friedhof Stadtilm-Traßdorf (Ilm-Kreis) 03.10.2020
D-66919 Friedhof Weselberg (Südwestpfalz) 03.10.2020
D-75689 Friedhof Zwerenberg (Neuweiler, Calw) 03.10.2020
D-07426 Friedhof Königsee-Paulinzella (Saalfeld-Rudolstadt) 03.10.2020
D-61118 Friedhof Bad Vilbel-Massenheim (Wetteraukreis) 02.10.2020
D-07426 Friedhof Königsee-Dörnfeld an der Heide (Saalfeld-Rudolstadt) 02.10.2020
D-72297 Friedhof Eisenbach (Seewald, Freudenstadt) 01.10.2020
D-97851 Friedhof Rothenfels-Bergrothenfels (Main-Spessart) 01.10.2020
D-97851 Friedhof Rothenfels (Main-Spessart) 01.10.2020
D-76703 Friedhof Kraichtal-Landshausen (Karlsruhe) 01.10.2020
D-34396 Friedhof Liebenau-Lamerden (Kassel) 30.09.2020
D-64760 Friedhof Rothenberg (Oberzent, Odenwaldkreis) 30.09.2020
D-99326 Friedhof Stadtilm-Griesheim (Ilm-Kreis) 29.09.2020
D-07422 Friedhof Königsee-Milbitz (Saalfeld-Rudolstadt) 28.09.2020
D-61118 Histor. Kirchhof Bad Vilbel-Massenheim (Wetteraukreis) 28.09.2020
D-98744 Friedhof Meura (Saalfeld-Rudolstadt) 27.09.2020
D-01187 Innerer Friedhof Dresden-Plauen 27.09.2020
D-34396 Friedhof Liebenau-Niedermeiser (Kassel) 27.09.2020
NA-00000 Soldatenfriedhof -teilweise-, Okahandja (Namibia) 27.09.2020
D-08340 Histor. Georgenfriedhof Schwarzenberg (Erzgebirgskreis) 26.09.2020
D-96106 Friedhof Ebern-Jesserndorf (Haßberge) 26.09.2020
D-36272 Friedhof Niederjossa (Niederaula, Hersfeld-Rotenburg) 25.09.2020
D-60437 Neuer Friedhof Frankfurt am Main-Nieder-Erlenbach 24.09.2020
D-07429 Friedhof Sitzendorf (Saalfeld-Rudolstadt) 24.09.2020
D-17440 Friedhof Usedom-Krummin (Vorpommern-Greifswald) 24.09.2020
D-34434 Friedhof Borgentreich-Rösebeck (Höxter) 23.09.2020
D-76689 Histor. Friedhof Neuthard, Karlsdorf-Neuthard (Karlsruhe) 22.09.2020
D-24306 Histor. Kirchhof St. Johannis, Plön 21.09.2020
D-24787 Friedhof Fockbek (Rendsburg-Eckernförde) 20.09.2020
D-97475 Friedhof Zeil am Main-Krum (Haßberge) 19.09.2020
D-98701 Nordfriedhof Großbreitenbach-Neustadt am Rennsteig (Ilm-Kreis) 18.09.2020
D-97475 Friedhof Zeil am Main-Ziegelanger (Haßberge) 18.09.2020
D-66919 Friedhof Hermersberg (Südwestpfalz) 18.09.2020
D-76646 Friedhof Bruchsal-Büchenau (Karlsruhe) 16.09.2020
D-97357 Friedhof Prichsenstadt-Laub (Kitzingen) 16.09.2020
D-17459 Friedhof Usedom-Koserow (Ostseebad, Vorpommern-Greifswald) 15.09.2020
D-96106 Friedhof Ebern-Albersdorf (Haßberge) 15.09.2020
AT-7072 Ev. Friedhof Mörbisch am See (Eisenstadt, Burgenland, Österreich) 15.09.2020
D-34396 Friedhof Liebenau-Ostheim (Kassel) 15.09.2020
D-96106 Friedhof Ebern-Bramberg (Haßberge) 15.09.2020
D-24937 Alter Friedhof Flensburg 14.09.2020
D-96106 Friedhof Ebern-Brünn (Haßberge) 14.09.2020
D-96106 Friedhof Ebern-Fischbach (Haßberge) 13.09.2020
AT-7072 Kath. Friedhof Mörbisch am See (Eisenstadt, Burgenland, Österreich) 13.09.2020
D-96106 Friedhof Ebern-Neuses am Raueneck (Haßberge) 12.09.2020
D-34388 Friedhof Trendelburg-Eberschütz (Kassel) 12.09.2020
D-34396 Friedhof Liebenau-Zwergen (Kassel) 12.09.2020
D-97475 Friedhof Zeil am Main-Bischofsheim (Haßberge) 12.09.2020
D-36272 Friedhof Mengshausen (Niederaula, Hersfeld-Rotenburg) 11.09.2020
D-01326 Friedhof Dresden-Hosterwitz 11.09.2020
D-97359 Friedhof Düllstadt (Schwarzach am Main, Kitzingen) 11.09.2020
D-96106 Friedhof Ebern-Frickendorf (Haßberge) 11.09.2020
D-65520 Friedhof Bad Camberg-Oberselters (Limburg-Weilburg) 11.09.2020
D-97519 Friedhof Riedbach-Kreuzthal (Haßberge) 11.09.2020
D-17449 Friedhof Usedom-Mölschow (Ostseebad, Vorpommern-Greifswald) 10.09.2020
:: Verwijzing