Banner
Home GenWiki Zeitschrift Veranstaltungen Regional Datenbanken DigiBib DES Software Mailinglisten Forum Vereine Links Hilfen/FAQs
GEDBAS FOKO GOV OFBs Adressbücher Familienanzeigen Grabsteine Totenzettel Verlustlisten 1. WK Literatur Metasuche

Home > Adatbank > Sírkövek

Deutsch English Francais Nederlands Česky Svenska Dansk Español Русский Italiano Polski Norsk
:: Lista
 
Temetok
Pfeil Tartományok szerint
Pfeil Irányítószám szerint
Pfeil zsidó
Pfeil Németországon kívül
Pfeil Egyesületekről
Pfeil A legfrissebb
Pfeil Térkép szerint
Név  
Különleges sírok
Link
További információk
 
:: Együttmuködés
 
Kapcsolat
FAQ (Gyakran ismételt kérdések)
Bejelentkezés


Sírkövek

A legújabban dokumentált temetők:

Postai irányítószámok Temeto feltöltve

CZ-54101 Friedhof Debrné (Döberle, Trutnov, Tschechische Republik) 26.01.2021
CZ-54101 Friedhof Bohuslavice nad Úpou (Bausnitz/Aupa, Trutnov, Tschechische Republik) 26.01.2021
D-76287 Alter Friedhof Rheinstetten-Mörsch (Karlsruhe) 26.01.2021
D-25917 Friedhof Achtrup (Nordfriesland) 26.01.2021
D-24863 Friedhof Börm (Schleswig-Flensburg) 26.01.2021
D-25917 Kriegerdenkmal Achtrup (Nordfriesland) 26.01.2021
D-35428 Friedhof Espa (Langgöns, Gießen) 24.01.2021
CZ-54101 Friedhof Babí (Trautenbach, Trutnov, Tschechische Republik) 24.01.2021
D-71563 Friedhof Affalterbach (Ludwigsburg) 24.01.2021
D-30826 Waldfriedhof Garbsen-Schloß Ricklingen (Region Hannover) 23.01.2021
D-99636 Friedhof Rastenberg-Rodisleben (Sömmerda) 22.01.2021
D-99636 Friedhof Rastenberg-Schafau (Sömmerda) 22.01.2021
D-19243 Friedhof Zühr Wittenburg-Körchow (Ludwigslust-Parchim) 22.01.2021
CZ-54226 Friedhof Horní Maršov (Marschendorf IV, Okres Trutnov, Tschechische Republik) 22.01.2021
D-19075 Friedhof Holthusen (Ludwigslust-Parchim) 21.01.2021
D-35510 Jüdischer Friedhof Butzbach-Nieder-Weisel (Wetteraukreis) 21.01.2021
D-19075 Neuer Friedhof Pampow (Ludwigslust-Parchim) 20.01.2021
D-19075 Alter Kirchfriedhof Pampow (Ludwigslust-Parchim) 18.01.2021
D-19243 Friedhof -teilweise-, Wittenburg (Ludwigslust-Parchim) 18.01.2021
D-41468 Neuer Friedhof Neuss-Grimlinghausen (Rhein-Kreis Neuss) 18.01.2021
D-19395 Friedhof Plau am See-Karow (Ludwigslust-Parchim) 17.01.2021
D-19075 Friedhof Warsow (Ludwigslust-Parchim) 16.01.2021
D-21635 Historischer Kirchfriedhof Estebrügge (Jork, Stade) 16.01.2021
D-19230 Friedhof Bakendorf (Gammelin, Ludwigslust-Parchim) 16.01.2021
D-24811 Friedhof Brekendorf (Rendsburg-Eckernförde) 15.01.2021
D-67304 Histor. Alter Friedhof Rosenthal (Kerzenheim, Donnersbergkreis) 15.01.2021
D-24811 Friedhof Owschlag (Rendsburg-Eckernförde) 15.01.2021
D-19230 Friedhof Gammelin (Ludwigslust-Parchim) 15.01.2021
D-67304 Friedhof Eisenberg/Pfalz-Stauf (Donnersbergkreis) 14.01.2021
D-24811 Kriegsopfer Brekendorf (Rendsburg-Eckernförde) 14.01.2021
D-71729 Friedhof Erdmannhausen (Ludwigsburg) 14.01.2021
D-65594 Jüdischer Friedhof Runkel (Limburg-Weilburg) 13.01.2021
D-65594 Kriegsgräberstätte Runkel (Limburg-Weilburg) 13.01.2021
D-65606 Alter Friedhof Villmar (Limburg-Weilburg) 12.01.2021
D-71672 Friedhof Marbach am Neckar (Ludwigsburg) 12.01.2021
D-65606 Jüdischer Friedhof Villmar (Limburg-Weilburg) 12.01.2021
D-30419 Friedhof Hannover-Marienwerder 11.01.2021
D-67271 Friedhof Battenberg/Pfalz (Bad Dürkheim) 11.01.2021
D-25554 Friedhof Wilster (Steinburg) 11.01.2021
D-75031 Histor. Friedhof Eppingen-Mühlbach (Heilbronn) 10.01.2021
D-35781 Alter Friedhof Weilburg (Limburg-Weilburg) 10.01.2021
D-67271 Friedhof Nackterhof Neuleiningen (Bad Dürkheim) 09.01.2021
CZ-54101 Friedhof Staré Buky (Altenbuch, Okres Trutnov, Tschechische Republik) 09.01.2021
D-68309 Friedhof Mannheim-Käfertal 08.01.2021
D-61479 Friedhof Schloßborn (Glashütten, Hochtaunuskreis) 07.01.2021
D-74177 Friedhof Bad Friedrichshall-Hagenbach (Heilbronn) 07.01.2021
D-53902 Friedhof Bad Münstereifel-Mutscheid (Euskirchen) 06.01.2021
D-71672 Friedhof Marbach am Neckar-Rielingshausen (Ludwigsburg) 06.01.2021
D-07704 Friedhof Etzelbach (Uhlstädt-Kirchhasel, Saalfeld-Rudolstadt) 05.01.2021
D-07749 Friedhof Jena-Wöllnitz 04.01.2021
D-27404 Friedhof -teilweise-, Heeslingen (Rotenburg/Wümme) 01.01.2021
D-71711 Friedhof Steinheim an der Murr-Kleinbottwar (Ludwigsburg) 31.12.2020
D-19243 Jüdischer Friedhof Wittenburg (Ludwigslust-Parchim) 30.12.2020
D-99310 Friedhof Arnstadt-Neuroda (Ilm-Kreis) 30.12.2020
D-99310 Friedhof Arnstadt-Wipfra (Ilm-Kreis) 30.12.2020
D-99310 Friedhof Arnstadt-Kettmannshausen (Ilm-Kreis) 30.12.2020
D-99310 Friedhof Arnstadt-Schmerfeld (Ilm-Kreis) 30.12.2020
D-01279 Urnenhain Dresden-Tolkewitz 30.12.2020
D-19230 Friedhof Hülseburg (Ludwigslust-Parchim) 30.12.2020
D-34813 Friedhof Michalovy Hory (Michelsberg, Chodová Planá, Plzeňský kraj, Tschechische Republik) 30.12.2020
D-98746 Friedhof Goldisthal (Sonneberg) 29.12.2020
CZ-34953 Friedhof Křivce (Krips, Bezdružice, Plzeňský kraj, Tschechische Republik) 29.12.2020
CZ-34815 Friedhof Brod nad Tichou (Bruck am Hammer, Plzeňský kraj, Tschechische Republik) 28.12.2020
D-75031 Friedhof Eppingen-Rohrbach am Gießhübel (Heilbronn) 28.12.2020
D-98744 Friedhof Unterweißbach (Saalfeld-Rudolstadt) 27.12.2020
CZ-33038 Friedhof Krsy (Girsch, Plzeňský kraj, Tschechische Republik) 27.12.2020
CZ-34901 Jüdischer Friedhof Řebří (Leiter, Svojšín, Plzeňský kraj, Tschechische Republik) 26.12.2020
D-30926 Friedhof Seelze-Velber (Region Hannover) 26.12.2020
CZ-33036 Friedhof Pernarec (Pernharz, Plzeňský kraj, Tschechische Republik) 25.12.2020
D-25573 Friedhof Beidenfleth (Steinburg) 25.12.2020
CZ-33038 Friedhof Číhaná (Tschihana, Úněšov, Plzeňský kraj, Tschechische Republik) 24.12.2020
CZ-34815 Friedhof Otín (Ottenreuth, Planá, Plzeňský kraj, Tschechische Republik) 24.12.2020
D-41472 Friedhof Neuss-Holzheim (Rhein-Kreis Neuss) 23.12.2020
CZ-34803 Friedhof Damnov (Damnau, Bor, Plzeňský kraj, Tschechische Republik) 22.12.2020
D-64397 Historischer Kirchfriedhof Neunkirchen (Modautal, Darmstadt-Dieburg) 22.12.2020
CZ-34815 Friedhof Vysoké Sedliště (Hohenzetlisch, Planá, Plzeňský kraj, Tschechische Republik) 21.12.2020
D-67716 Friedhof Heltersberg (Südwestpfalz) 21.12.2020
CZ-34801 Friedhof Tisová (Tissa, Staré Sedliště, Plzeňský kraj, Tschechische Republik) 21.12.2020
D-01809 Friedhof -teilweise-, Heidenau-Süd (Sächsische Schweiz-Osterzgebirge) 20.12.2020
D-98693 Friedhof Ilmenau-Unterpörlitz (Ilm-Kreis) 19.12.2020
D-99310 Friedhof Arnstadt-Branchewinda (Ilm-Kreis) 18.12.2020
D-76703 Friedhof Kraichtal-Unteröwisheim (Karlsruhe) 17.12.2020
D-99636 Alter Friedhof Rastenberg (Sömmerda) 17.12.2020
D-65611 Friedhof Niederbrechen (Brechen, Limburg-Weilburg) 16.12.2020
D-07422 Friedhof Bad Blankenburg-Kleingölitz (Saalfeld-Rudolstadt) 14.12.2020
CZ-34815 Friedhof Nahý Újezdec (Naketendörflas, Plzeňský kraj, Tschechische Republik) 14.12.2020
D-25917 Friedhof Leck (Nordfriesland) 14.12.2020
CZ-34815 Neuer jüdischer Friedhof Chodová Planá (Kuttenplan, Plzeňský kraj, Tschechische Republik) 14.12.2020
D-30926 Friedhof Seelze-Lohnde (Region Hannover) 14.12.2020
D-25917 Friedhof -Kriegstote- Leck (Nordfriesland) 14.12.2020
D-07426 Friedhof Königsee-Thälendorf (Saalfeld-Rudolstadt) 14.12.2020
CZ-34815 Friedhof Chodová Planá (Kuttenplan, Plzeňský kraj, Tschechische Republik) 14.12.2020
D-24361 Friedhof Groß Wittensee (Rendsburg-Eckernförde) 12.12.2020
D-22880 Waldfriedhof Wedel (Pinneberg) 12.12.2020
D-07422 Friedhof Bad Blankenburg-Cordobang (Saalfeld-Rudolstadt) 11.12.2020
D-07426 Friedhof Königsee-Solsdorf (Saalfeld-Rudolstadt) 11.12.2020
D-34128 Friedhof Kassel-Harleshausen 10.12.2020
D-01279 Johannisfriedhof Dresden-Tolkewitz 08.12.2020
D-34355 Friedhof Landwehrhagen (Staufenberg, Göttingen) 08.12.2020
D-98693 Friedhof Ilmenau-Heyda (Ilm-Kreis) 07.12.2020
:: Figyelmeztetés