Banner
Home GenWiki Zeitschrift Veranstaltungen Regional Datenbanken DigiBib DES Software Mailinglisten Forum Vereine Links Hilfen/FAQs
GEDBAS FOKO GOV OFBs Adressbücher Familienanzeigen Grabsteine Totenzettel Verlustlisten 1. WK Literatur Metasuche

Home > Bazy danych > Nagrobki >

Deutsch English Francais Nederlands Česky Svenska Dansk Magyar Español Русский Italiano Norsk
:: listy
 
cmentarze
Pfeil wg krajów związkowych
Pfeil wg kodu pocztowego
Pfeil żydowski
Pfeil poza terenem Niemiec
Pfeil ze zrzeszeń
Pfeil najnowsze
Pfeil jako mapa
imię  
groby szczególne
linki
dalsze informacje
 
:: współpraca
 
kontakt
FAQ (często zadawane pytania)
login


Nagrobki


Zdokumentowane zostały nagrobki z następujących cemntarzy(kraj związkowy Sachsen-Anhalt) :

Aken (Anhalt-Bitterfeld) (Friedhof)
Aken-Kleinzerbst (Anhalt-Bitterfeld) (Friedhof)
Aken-Kühren (Anhalt-Bitterfeld) (Friedhof)
Aken-Mennewitz (Anhalt-Bitterfeld) (Friedhof)
Aken-Susigke (Anhalt-Bitterfeld) (Friedhof)
Allerstedt (Kaiserpfalz, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Amesdorf (Güsten/Saale-Wipper) (Friedhof)
Angern (Börde) (Friedhof)
Arendsee-Genzien (Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)
Arendsee-Harpe (Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)
Arendsee-Höwisch (Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)
Arendsee-Kläden (Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)
Arendsee-Leppin (Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)
Arendsee-Neulingen (Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)
Arendsee-Thielbeer (Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)

Bad Bibra (Burgenlandkreis) (Friedhof)
Bad Bibra-Altenroda (Burgenlandkreis) (Friedhof)
Bad Bibra-Kalbitz (Burgenlandkreis) (Friedhof)
Bad Bibra-Krawinkel (Burgenlandkreis) (Friedhof)
Bad Bibra-Wippach (Burgenlandkreis) (Friedhof)
Bad Kösen (Naumburg/Saale, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Barby-Lödderitz (Salzlandkreis) (Försterfriedhof)
Baumersroda (Gleina, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Bertingen (Angern, Börde) (Friedhof)
Billroda (Finne, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Blätz (Burgstall, Börde) (Friedhof)
Bonese (Dähre, Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)
Borgau (Finneland, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Burg-Gütter (Jerichower Land) (Kirchl. Friedhof)
Burgstall (Börde) (Friedhof)

Cröchern (Burgstall, Börde) (Friedhof)

Dahlenwarsleben (Niedere Börde, Börde) (Friedhof)
Dahrendorf (Dähre, Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)
Diesdorf (Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)
Dolle (Burgstall, Börde) (Friedhof)
Drosa (Osternienburger Land, Anhalt-Bitterfeld) (Friedhof)

Eckartsberga-Lißdorf (Burgenlandkreis) (Friedhof)
Eckartsberga-Thüsdorf (Burgenlandkreis) (Friedhof)
Elbenau (Schönebeck/Elbe, Salzlandkreis) (Friedhof)
Eversdorf (Altmarkkreis Salzwedel) (Historischer Kirchfriedhof)

Frankroda (An der Poststraße, Burgenlandkreis) (Friedhof)

Gardelegen (Altmarkkreis Salzwedel) (Mahn- u. Gedenkstätte Isenschnibber Feldscheune,)
Gernstedt (Lanitz-Hassel-Tal, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Gerwisch (Biederitz, Jerichower Land) (Friedhof)
Gößnitz (An der Poststraße, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Goslar-Hahndorf (Harz) (Klosterfriedhof Grauhof,)

Halberstadt-Böhnshausen (Harz) (Histor. Erbbegräbnis)
Havelberg-Garz (Stendal) (Friedhof)
Herrengosserstedt (An der Poststraße, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Heteborn (Selke-Aue, Harz) (Friedhof)
Höddelsen (Diesdorf, Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)
Hohengrieben (Diesdorf, Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)

Ilsenburg (Harz) (Histor. Friedhof Marienkirche,)
Ilsenburg-Altenrode (Harz) (Friedhof)
Ilsenburg-Darlingerode (Harz) (Friedhof)
Ilsenburg-Drübeck (Harz) (Friedhof)

Kahlwinkel (Finneland, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Karsdorf (Burgenlandkreis) (Friedhof)
Klosterhäseler (An der Poststraße, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Königsborn (Biederitz, Jerichower Land) (Friedhof)
Königshütte (Oberharz am Brocken, Harz) (Friedhof)

Lagendorf (Dähre, Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)
Langendorf (Elsteraue, Burgenlandkreis) (Kirchl. Friedhof)
Laucha an der Unstrut-Burgscheidungen (Burgenlandkreis) (Friedhof)
Laucha an der Unstrut-Tröbsdorf (Burgenlandkreis) (Friedhof)

Mägdesprung (Harzgerode) (Kirchlicher Friedhof)
Mahlwinkel (Angern, Börde) (Friedhof)
Markau (Dähre, Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)
Mehmke (Diesdorf, Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)
Memleben (Kaiserpfalz, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Micheln (Osternienburger Land, Anhalt-Bitterfeld) (Friedhof)
Möser (Jerichower Land) (Friedhof)

Nebra (Burgenlandkreis) (Friedhof)
Nebra (Unstrut)-Großwangen (Burgenlandkreis) (Friedhof)
Nebra-Kleinwangen (Burgenlandkreis) (Friedhof)

Paplitz (Genthin, Jerichower Land) (Friedhof)
Parchau (Burg, Jerichower Land) (Histor. Kirchhof)
Parchau (Burg, Jerichower Land) (Kirchl. Friedhof)
Pleismar (An der Poststraße, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Pomnitz (Lanitz-Hassel-Tal, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Poppel (Lanitz-Hassel-Tal, Burgenlandkreis) (Friedhof)

Querfurt-Landgrafroda (Saalekreis) (Friedhof)

Reddigau-Neuekrug (Diesdorf, Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)
Rehehausen (Lanitz-Hassel-Tal, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Rogätz (Börde) (Friedhof)

Sandbeiendorf (Burgstall, Börde) (Friedhof)
Schadewohl-Dülseberg (Diesdorf, Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)
Schermen (Möser, Jerichower Land) (Friedhof)
Schimmel (An der Poststraße, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Schkopau-Ermlitz (Saalekreis) (Friedhof)
Schkopau-Oberthau (Saalekreis) (Friedhof Ermlitz)
Schlagenthin (Jerichow, Jerichower Land) (Friedhof)
Schmölau (Dähre, Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)
Schönebeck/Elbe-Plötzky (Salzlandkreis) (Friedhof)
Schönebeck/Elbe-Plötzky (Salzlandkreis) (Friedhof)
Silberhütte (Harzgerode) (Friedhof)
Spielberg (Lanitz-Hassel-Tal, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Steinburg (Finneland, Burgenlandkreis) (Friedhof)

Tangerhütte-Brunkau (Windberge, Stendal) (Friedhof)
Tylsen (Salzwedel, Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)
Tylsen (Salzwedel, Altmarkkreis Salzwedel) (Historischer Kirchfriedhof)

Wenddorf (Angern, Börde) (Friedhof)
Wendelstein (Kaiserpfalz, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Wennungen (Karsdorf, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Wernigerode-Silstedt (Harz) (Friedhof)
Wiewohl (Dähre, Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)
Winkelstedt (Dähre, Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)
Wischroda (An der Poststraße, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Wohlmirstedt (Kaiserpfalz, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Wüllmersen (Diesdorf, Altmarkkreis Salzwedel) (Friedhof)

Zäckwar (Lanitz-Hassel-Tal, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Zeisdorf (Kaiserpfalz, Burgenlandkreis) (Friedhof)
Zibberick (Angern, Börde) (Friedhof)

:: wskazówka