Banner
Home GenWiki Zeitschrift Veranstaltungen Regional Datenbanken DigiBib DES Software Mailinglisten Forum Vereine Links Hilfen/FAQs
GEDBAS FOKO GOV OFBs Adressbücher Familienanzeigen Grabsteine Totenzettel Verlustlisten 1. WK Literatur Metasuche

Home > Databaser > Gravstener > Ludwigslust (Ludwigslust-Parchim)

Deutsch English Francais Nederlands Česky Svenska Dansk Magyar Español Русский Italiano Polski
:: Lister
 
kirkegårder
Pfeil ordnet etter forbundsstatene
Pfeil i postnummerorden
Pfeil utenfor Tyskland
Pfeil fra foreninger
Pfeil de nyeste
Pfeil som kart
Navn  
Spesielle graver
Lenker
Flere opplysninger
 
:: Statistikk
 
:: Deltakelse
 
Kontakt
FAQ (ofte stilte spørsmål )
Login


Gravstener


bilde fra kirkegården 1

bilde fra kirkegården 2

bilde fra kirkegården 3

bilde fra kirkegården 4

bilde fra kirkegården 5

Minnesten 1

Minnesten 2

Minnesten 3

Navneliste Sowjetischer Ehrenfriedhof Ludwigslust (Ludwigslust-Parchim)

Auf 3 Gräbern wird kein Nachname angegeben!

ACHMEDOW
AGUDAEB
ALABERDIEW
ALEKSANDROW
ALEKSEJENKO
ALEKSEJEWITSCH
ANNENKOW
BABKOW
BALANDIN
BALJUOKA
BARANICENKO
BASCHILKIN
BERBIZ
BERJOZA
BESDOLNIJ
BESKLUMNYI
BLRTSCHICHIN
BOGUSCH
BONDARENKO
BORDIKOW
BORTMATSCHEW
BOTJAN
BRASCHNIK
CHALUDINOW
CHOCHLATSCHEW
CHOCHULIN
DENISOW
DOLGOPOLOW
DUDKIN
EFIMENKO
EMELJANOW
FEDOROWITSCH
FEDOTOW
FILUENKOW
FOMIN
FRIEDHOFSANSICHT
GEDENKSTEIN
GERASIM
GOLOLOBOW
GRABOWENKO
GRANTSCHEW
GRATSCHEW
GRISCHKO
GURIN
HUMENA
IOSIFOWITSCH
IWKOWA
JAKIMENKO
JUNIZYN
KARPCSCHEW
KASCHATSKICH
KASEJEW
KISCHENOWSKII
KOLZOW
KOWALENKO
KOWALEW
KRASNOZORSKIJ
KRAWTSCHENKO
KRIWENKO
KRYLOW
KULAKOW
KURMAS
KUSCHMARJOW
LASCHENKO
LAUNIN
LEONTJOW
LJAGUSTIN
LOSEW
MALASCHIN
MALECKIJ
MANDZY
MANILOW
MARKOW
MARKOWNA
MARTSCHENKOW
MASCHALOW
MASCHKARIN
MATESCHOWA
MAYNGOW
MEL'NIK
MELINKO
MIROSCHNICENKO
MISERNYI
MOISSEJEW
NIKIFOROW
NIKITIN
NIKITOWITSCH
NIKOLAJEWA
OGANESJAN
ORESENKO
OWSJANNIKOW
PETROW
PODGAJNYI
POPKOW
POPOW
PREDEJIN
PRESCHIBA
PRICHODKO
RAGIMOW
SAFRONOW
SAGURSKAJA
SAMOCHIN
SCHEWTSCHENKO
SCHIJAN
SCHOSSAN
SEMJONOW
SEROW
SIDORKIN
SLESARENKO
SOTNIKOW
SPERA
STEPANOWITSCH
STEPIGIN
SUBKOW
SUCHOMJATNIK
SUCHOW
SYKOW
TARTYNSKIN
TATARNIKOW
TERECHOW
TICHONOW
TRETJAKOW
TSCHUKAJEW
TURKIN
TURKOW
URJULIN
USCHAKOW
WALJUSCHNYJ
WANJUGIN
WASILNIKOWIJA
WOLUJEW
ZAGORIL'KO
ZAPENKO
:: Henvisning