Banner
Home GenWiki Zeitschrift Veranstaltungen Regional Datenbanken DigiBib DES Software Mailinglisten Forum Vereine Links Hilfen/FAQs
GEDBAS FOKO GOV OFBs Adressbücher Familienanzeigen Grabsteine Totenzettel Verlustlisten 1. WK Literatur Metasuche

Home > Bazy danych > Nagrobki

Deutsch English Francais Nederlands Česky Svenska Dansk Magyar Español Русский Italiano Norsk
:: listy
 
cmentarze
Pfeil wg krajów związkowych
Pfeil wg kodu pocztowego
Pfeil poza terenem Niemiec
Pfeil ze zrzeszeń
Pfeil najnowsze
Pfeil jako mapa
imię  
groby szczególne
linki
dalsze informacje
 
:: współpraca
 
kontakt
FAQ (często zadawane pytania)
login


Nagrobki

Ostatnio zdokumentowane cmentarze:

kod pocztowy cmentarz online od

D-14053 Städt. Friedhof Heerstraße - Kriegsgräber, Berlin-Charlottenburg 21.03.2019
D-75331 Friedhof Grunbach (Engelsbrand, Enzkreis) 20.03.2019
PL-11-710 Friedhof Machary (Macharren, Piecki, Kreis Sensburg, Polen) 20.03.2019
PL-11-710 Friedhof Wolka Prusinowska (Preussenort, Piecki, Kreis Sensburg, Polen) 20.03.2019
D-36251 Friedhof Biedebach (Ludwigsau, Hersfeld-Rotenburg) 18.03.2019
D-63571 Friedhof Gelnhausen-Haitz (Main-Kinzig-Kreis) 18.03.2019
D-36282 Friedhof Fischbach (Hauneck, Hersfeld-Rotenburg) 18.03.2019
D-36166 Friedhof Schletzenrod (Haunetal, Hersfeld-Rotenburg) 18.03.2019
D-36277 Friedhof Wüstfeld (Schenklengsfeld, Hersfeld-Rotenburg) 18.03.2019
D-36251 Friedhof Gerterode (Ludwigsau, Hersfeld-Rotenburg) 18.03.2019
D-36132 Friedhof Betzenrod (Eiterfeld, Fulda) 18.03.2019
D-36166 Friedhof Rhina (Haunetal, Hersfeld-Rotenburg) 18.03.2019
D-36166 Friedhof Kruspis (Haunetal, Hersfeld-Rotenburg) 18.03.2019
D-34593 Friedhof Lichtenhagen (Knüllwald, Schwalm-Eder-Kreis) 18.03.2019
D-36166 Friedhof Unterstoppel (Haunetal, Hersfeld-Rotenburg) 18.03.2019
D-36277 Friedhof Schenksolz (Schenklengsfeld, Hersfeld-Rotenburg) 18.03.2019
D-36166 Friedhof Holzheim (Haunetal, Hersfeld-Rotenburg) 18.03.2019
D-36251 Friedhof Hainrode (Ludwigsau, Hersfeld-Rotenburg) 18.03.2019
D-36251 Friedhof Tann (Ludwigsau, Hersfeld-Rotenburg) 18.03.2019
D-36132 Friedhof Dittlofrod (Eiterfeld, Fulda) 18.03.2019
D-36166 Friedhof Odensachsen (Haunetal, Hersfeld-Rotenburg) 18.03.2019
D-36282 Friedhof Bodes (Hauneck, Hersfeld-Rotenburg) 18.03.2019
D-36132 Friedhof Leimbach (Eiterfeld, Fulda) 18.03.2019
D-36277 Friedhof Dinkelrode (Schenklengsfeld, Hersfeld-Rotenburg) 18.03.2019
D-36088 Friedhof Hünfeld-Rudolphshan (Fulda) 18.03.2019
D-36166 Friedhof Wetzlos (Haunetal, Hersfeld-Rotenburg) 18.03.2019
D-47506 Friedhof Neukirchen Grotfeldsweg, Neukirchen-Vluyn (Wesel) 18.03.2019
D-36277 Friedhof Erdmannrode (Schenklengsfeld, Hersfeld-Rotenburg) 18.03.2019
D-36251 Friedhof Bad Hersfeld-Allmershausen (Hersfeld-Rotenburg) 18.03.2019
D-36132 Friedhof Giesenhain (Eiterfeld, Fulda) 18.03.2019
D-36132 Friedhof Körnbach (Eiterfeld, Fulda) 18.03.2019
D-36088 Friedhof Hünfeld-Malges (Fulda) 18.03.2019
D-34593 Friedhof Hausen (Knüllwald, Schwalm-Eder-Kreis) 18.03.2019
D-36166 Friedhof Oberstoppel (Haunetal, Hersfeld-Rotenburg) 18.03.2019
D-36166 Friedhof Stärklos (Haunetal, Hersfeld-Rotenburg) 18.03.2019
D-44149 Histor. Jüdischer Friedhof Dortmund-Dorstfeld 17.03.2019
D-75223 Alter Friedhof Öschelbronn, Niefern-Öschelbronn (Enzkreis) 16.03.2019
D-34582 Friedhof Borken-Lendorf (Schwalm-Eder-Kreis) 16.03.2019
D-75433 Friedhof Maulbronn-Zaisersweiher (Enzkreis) 14.03.2019
D-34582 Friedhof Borken-Trockenerfurth (Schwalm-Eder-Kreis) 13.03.2019
D-75045 Friedhof Wössingen (Walzbachtal, Karlsruhe) 13.03.2019
D-34576 Histor. Kirchhof Homberg/Efze-Caßdorf (Schwalm-Eder-Kreis) 13.03.2019
D-47506 Friedhof Neukirchen Grotfeldsweg - Zwangsarbeiter, Neukirchen-Vluyn (Wesel) 13.03.2019
D-75449 Friedhof Neubärental (Wurmberg, Enzkreis) 13.03.2019
D-47506 Friedhof Neukirchen Grotfeldsweg - Soldaten u. zivile Kriegsopfer, Neukirchen-Vluyn (Wesel) 13.03.2019
CZ-40755 Kirchhof Dolní Podluží (Niedergrund-Katharinenthal, Kreis Warnsdorf, Tschechische Republik) 12.03.2019
D-75438 Friedhof Knittlingen-Freudenstein (Enzkreis) 11.03.2019
D-34582 Friedhof Borken-Dillich (Schwalm-Eder-Kreis) 11.03.2019
D-66133 Friedhof Saarbrücken-Scheidt 11.03.2019
PL-68-219 Friedhof Matuszowice (Matzdorf, Sorau, Powiat Zarski, Polen) 10.03.2019
D-34576 Friedhof Homberg/Efze-Holzhausen 10.03.2019
CZ-40751 Friedhof Rybnište (Teichstatt, Kreis Warnsdorf, Tschechische Republik) 10.03.2019
D-13347 Städt. Friedhof Turiner Straße - Kriegsgräber, Berlin-Wedding 10.03.2019
D-75447 Friedhof Diefenbach (Sternenfels, Enzkreis) 09.03.2019
D-34593 Friedhof Remsfeld (Knüllwald, Schwalm-Eder-Kreis) 08.03.2019
D-10557 Beamtenfriedhof Moabit, Berlin-Mitte 08.03.2019
D-75242 Friedhof Hamberg (Neuhausen, Enzkreis) 08.03.2019
D-75245 Friedhof Nußbaum (Neulingen, Enzkreis) 08.03.2019
D-79588 Friedhof Istein (Efringen-Kirchen, Lörrach) 07.03.2019
D-15834 Kriegerdenkmal Groß Machnow (Rangsdorf, Teltow-Fläming) 07.03.2019
D-13403 Städt. Friedhof Reinickendorf - Kriegs- u. Maueropfer, Berlin-Reinickendorf 07.03.2019
D-63768 Friedhof Wenighösbach (Aschaffenburg) 06.03.2019
CZ-40756 Friedhof Jiretín pod Jedlovou (Sankt Georgenthal, Kreis Warnsdorf, Tschechische Republik) 06.03.2019
D-75242 Friedhof Steinegg (Neuhausen, Enzkreis) 06.03.2019
D-63776 Friedhof Hemsbach (Mömbris, Aschaffenburg) 06.03.2019
D-52152 Friedhof Lammersdorf (Simmerath, Städteregion Aachen) 06.03.2019
D-71116 Friedhof Rohrau (Gärtringen, Böblingen) 05.03.2019
D-14195 Ev. St. Annen-Friedhof Dahlem - Ehrengräber, Berlin-Zehlendorf 04.03.2019
D-34582 Friedhof Borken-Arnsbach (Schwalm-Eder-Kreis) 04.03.2019
D-34582 Friedhof Borken-Nassenerfurth (Schwalm-Eder-Kreis) 04.03.2019
D-75038 Friedhof Großvillars (Oberderdingen, Karlsruhe) 04.03.2019
D-75438 Friedhof Knittlingen-Hohenklingen (Enzkreis) 03.03.2019
D-34576 Friedhof Homberg/Efze-Mühlhausen (Schwalm-Eder-Kreis) 03.03.2019
D-75382 Friedhof Neuhengstett (Athengstett, Calw) 03.03.2019
CZ-40801 Friedhof Rumburk (Kreis Rumburg, Tschechische Republik) 03.03.2019
CZ-40746 Friedhof Krásná Lípa (Schönlinde, Kreis Rumburg, Tschechische Republik) 03.03.2019
D-66121 Friedhof Saarbrücken-Schafbrücke 03.03.2019
D-24536 Südfriedhof, Waldstück-Seelenfrieden Neumünster 03.03.2019
D-31535 Friedhof Neustadt am Rübenberge-Laderholz (Region Hannover) 02.03.2019
D-70839 Waldfriedhof Gerlingen (Ludwigsburg) 02.03.2019
D-75443 Friedhof Ötisheim (Enzkreis) 02.03.2019
D-01705 Bergmannsgräber u. Gedenkstätte, Freital-Kleinnaundorf (Sächsische Schweiz-Osterzgebirge) 01.03.2019
D-13347 Städt. Urnenfriedhof Gerichtstraße - Kriegs- u. Ehrengräber, Berlin-Wedding 28.02.2019
CZ-40744 Kirchhof Chribská (Kreibitz, Kreis Warnsdorf, Tschechische Republik) 28.02.2019
D-63457 Alter Friedhof Hanau-Großauheim (Main-Kinzig-Kreis) 27.02.2019
CZ-40755 Friedhof Dolní Podluží (Niedergrund-Katharinenthal, Kreis Warnsdorf, Tschechische Republik) 27.02.2019
D-75015 Friedhof Bretten-Rinklingen (Karlsruhe) 26.02.2019
D-63456 Alter Jüdischer Friedhof Hanau-Steinheim (Main-Kinzig-Kreis) 25.02.2019
CZ-40747 Friedhof Kyjov, Krásná Lípa (Khaa, Kreis Rumburg, Tschechische Republik) 24.02.2019
D-24536 Nordfriedhof, Jacoby-Garten Neumünster 24.02.2019
D-66129 Friedhof Saarbrücken-Bübingen 24.02.2019
D-75433 Friedhof Maulbronn-Schmie (Enzkreis) 23.02.2019
D-31535 Friedhof Neustadt am Rübenberge-Bevensen (Region Hannover) 23.02.2019
D-75331 Neuer Friedhof Engelsbrand (Enzkreis) 23.02.2019
CZ-40747 Friedhof Doubice (Daubitz, Kreis Rumburg, Tschechische Republik) 23.02.2019
D-75331 Friedhof Salmbach (Engelsbrand, Enzkreis) 22.02.2019
D-75210 Friedhof Dietlingen (Keltern, Enzkreis) 22.02.2019
D-31535 Friedhof Neustadt am Rübenberge-Lutter (Region Hannover) 22.02.2019
D-75433 Alter Friedhof Maulbronn (Enzkreis) 21.02.2019
D-75433 Waldfriedhof Maulbronn (Enzkreis) 20.02.2019
:: wskazówka